Popis galerie
Rodinné akce druhé poloviny roku 2010
Druhá polovina roku 2010
Události v prosinci 2010Události v prosinci 2010
Začátkem prosince Mirek přebíral ocenění od Nadace B. Jana Horáčka na zámku Sychrov. Terezka vystupovala v souboru Kampanela v Brně a měla vánoční besídku ve své třídě. Vánoce prožíval děda s Petrovou rodinou v Praze.
Prosincové lyžování v Italských Dolomitech - v Alta BadiiProsincové lyžování v Italských Dolomitech - v Alta Badii
Již několikátý rok v prosinci jezdí Martin s celou rodinou
lyžovat do Alta Badie. Letos tam byli společně s rodinami
Ládi Jarého a Lenky Tošanové . Jel s nimi také Vašek Farář. .
Události v říjnu a listopaduUdálosti v říjnu a listopadu
V Ostravě se slavilo 80. výročí otevření Nové radnice, připravilo se staveniště pro novou stavbu Svinovských mostů. Podzim zbarvil krásně okolní lesy kolem Ostravy. V listopadu přijeli Brňáci do Prahy a společně oslavili Ráďovy narozeniny. Narozeninový maraton pro letošní rok uzavřely 39. narozeniny Majky v Brně na které navazovaly vánoční trhy v centru Brna.
Výstava Play v pražském MánesuVýstava Play v pražském Mánesu
Ve výstavních prostorách Mánesa se konala výstava Petra Nikla a spol. nazvaná Play. Zde si mohly děti i dospělí hrát se všemi exponáty a také dle své představivosti vytvářet výtvarná díla.
Podzimní výstavyPodzimní výstavy
V září se konala v Ostravě na Černé louce celostátní včelařská výstava a v Olomouci se konal celostátní Den železnice.
Náročný narozeninový měsíc záříNáročný narozeninový měsíc září
V září se rodiny sešly na několika oslavách narozenin. Klárka Králová oslavila své třicáté narozeniny v restauraci v Krásném Poli. Pražáci a Brňáci oslavili dědovy 71. narozeniny při společné návštěvě v Brně a u Králů se oslavily narozeniny Mileny a Magdalenky.
Rodinné návštěvy v srpnu a záříRodinné návštěvy v srpnu a září
V rpnu přijeli Brňáci na chatu na Morávku a v září navštívil děda Pražáky. Na Staroměstském náměstí obdivovali květinový koberec a byli se podívat na vodácký kanál v Troji, kde si Ráďa zkusil skákací boty a Mirek s Petrem vyzkoušeli dvojkolku.
Dovolená v Itálii a Chrovatsku červenec a srpen 2010Dovolená v Itálii a Chrovatsku červenec a srpen 2010
Letos se rodiny Petra a Martina dohodly na společném týdenním pobytu v surfařském ráji na jezeře Lago di Garda v Itálii. Podnikali cyklovýlety, hledali keše a děti se učily serfovat. Po týdnu odjeli Pražáci přes Benátky do Chorvatska na ostrov Krk. Benátky při cestě domů navštívili také Brňáci o týden později.

Vygenerováno 6. ledna 2011 v 11:25:48 programem Zoner Photo Studio 8
(c) 2005 ZONER software