Popis galerie
Rodinné akce první poloviny roku 2011
První polovina roku 2011
Události ve druhém čtvrtletí 2011Události ve druhém čtvrtletí 2011
Začátkem dubna jsme provedli definitivní vyklizení chaty na Morávce, kterou jsme prodali. Na velikonoce přijeli Pražáci a děda do Brna. Udělalo se parafinování nástavků na včelíně a prohlédli jsme si podzemní prostory pod Zelným trhem. V květnu v Praze proběhl turnaj ve stolním tenisu. Oslavili jsme narozeniny Petra, Terezky a Mařenky.. Na zahrádce v Martinově dozrály jahody a byly zlikvidovány dvě staré jabloně.
Události v prvním čtvrtletí roku 2011Události v prvním čtvrtletí roku 2011
Martin oslavil 42. narozeniny a na "Pastoušce" se vyměňovalo topení. Koncem ledna byl pokácen ořešák u kompostu v Martinově a koncem února přijeli do Brna Pražáci a všichni si zabruslili na zamrzlé přehradě. Na včelnici Petr pomohl při přemisťování úlů. Počátkem března se konalo mistrovství České republiky v zápase žáků a juniorů.
Týdenní lyžování v Itálii v Passo TonaleTýdenní lyžování v Itálii v Passo Tonale
Na jarní prázdniny jsme odjeli všichni jedním autem. Martin sehnal dva střešní boxy a tak se získaly další přepravní prostory. Petr měl povinnosti v práci a ptoto jsme jeli bez něj.
Během pobytu v Itálii jsme zažili všechny druhy jarního počasí. Obdivovali jsme šikovnost Italů při likvidaci dvoudenního přídělu sněhu, kterého napadlo 50 centimetrů.

Vygenerováno 18. června 2011 v 10:41:23 programem Zoner Photo Studio 8
(c) 2005 ZONER software