Popis galerie
Rodinné akce druhé poloviny roku 2011
Druhá polovina roku 2011
Dovolená v Zell am See 2. - 9. čevence 2011Dovolená v Zell am See 2. - 9. čevence 2011
Lída zajistila pro náše rodiny týdenní pobyt v hotelu Schönblick u jezera Zell am See v části Schüttdorf. Všichni jsme tam měli také kola a podle fyzické zdatnosti jsme některé výlety absolvovali na kolech v kombinaci s autem. Byl to moc pěkný pobyt včetně perfektního ubytování a stravování a denně jsme absolvovali nějaký atraktivní program.
Týdenní pobyt u jezera Lago de Garda: 9. - 16 července 2011Týdenní pobyt u jezera Lago de Garda: 9. - 16 července 2011
Z Rakouska se Martin s rodinou přesunuli do ráje serfařů do městečka Torbole u největšího italského jetera Lago de Garda. Ubytování jsme byli v kempu Maoradi a také jsme navštívili vodní svět Movieland na jižním konci jezera.
Týdenní pobyt v Ostravě a v Jeseníkách v srpnu 2011Týdenní pobyt v Ostravě a v Jeseníkách v srpnu 2011
Brňáci si přivezli do Ostravy kola a projeli si první část cyklistických stezek kolem řeky Odry a Opavy. Pak jsme se přemístili do Jerseníků do oblasti Rejvízu a Zlatých Hor. Na závěr jsme vyjeli lanovkou na Šerák.
Lázně Teplice nad Bečvou.. Narozeninové oslavy v září a říjnuLázně Teplice nad Bečvou.. Narozeninové oslavy v září a říjnu
Od 31.8. do 28.9 byl děda v lázních Teplice nad Bečvou. Ubytován byl
společně s panem Havlíčkem z Brna. Do lázní ho přijel navštívít celý rodinný klan. V září se slavily narozeniny u Králů - čtyři ženy a dívky. Babička Milena, maminka Klára a dcery Magdalena a Lucinka.Začátkem října oslavila narozeniny sousedka Ludmila Müllnerová a děda oslavil své 72. narozeniny v Brně.
Podzimní oslavy narozeninPodzimní oslavy narozenin
Z Bártovic jsme sklidili půl tuny jablek. U Králů proběhly oslavy Mileny (68), Magdalenky (5), Lucinky (2), Sáry (9) a Franty (75). V Praze jsme všichni oslavili narozeniny Ráďovy (12) a Majky (40). V Porubě vykvetly orchideje a vánoční kaktus.
Lyžování v Itálii a vánoce v Brně, Praze a Silvestr v OstravěLyžování v Itálii a vánoce v Brně, Praze a Silvestr v Ostravě
Začátkem prosince jeli Brňáci do Alta Badie v Itálii. Byl zoufalý nedostatek sněhu, ale několik sjezdovek bylo uměle vysněžených. Vánoce děda prožil v Brně, konec roku spolu s Pražáky oslavil v Ostravě.

Vygenerováno 12. ledna 2012 v 9:15:32 programem Zoner Photo Studio 8
(c) 2005 ZONER software