Popis galerie
Rodinné akce druhé poloviny roku 2012
Druhá plovina roku 2012
První měsíc prázdnin 2012 První měsíc prázdnin 2012
V červenci byl Martin s Klárou ve Slovinsku na vodní turistice. Pražáci přijeli do Ostravy a prohlédli si Dolní Vítkovice, kde se konal také hudební festival.
Dovolená v Chorvatsku Dovolená v Chorvatsku
Ve druhé polovině srpna odjela Petrova rodina do Chovatska. Ze základny v Privlace podnikali výlety pěšky, na kolech, lodí a autem.
Týden společné dovolené v Západních Čechách Týden společné dovolené v Západních Čechách
Od 5. do 11. srpna byly všechny naše rodiny na pobytu v Západních Čechách. Z ubytovacího místa Manský dvůr jsme vyráželi na kolech i auty do okolí. Naším cílem byly Mariánské lázně, Františkovy lázně a lázně Kynžvart. Prohlédlii jsme si také relikviář svatého Maura v zámku Bečov nad Teplou.
Oslava sedmdesátých narozenin Václava Faráře ve Verneřicích ve dnech 25. a 26. srpna 2012Oslava sedmdesátých narozenin Václava Faráře ve Verneřicích ve dnech 25. a 26. srpna 2012
Oslavy sedmdesátých narozenin Václava Faráře se konaly v jeho rodných Verneřicích. Byly překonány mnohé překážky, ale nakonec se všichni ve Verneřicích sešli. Patří za to dík hlavně rodině Heleny .
Narozeninové oslavyNarozeninové oslavy
Každoročně v říjnu a listopadu se v rodinách Olšáků a Králů oslavují narozeniny. Letos oslavil František 76., Víťa 73., Majka 41., Radek 13., Sára 10. a Lucinka 2 roky. Olšáci oslavili narozeniny u Petra v Praze.
Prosincové lyžování a vánoce 2012 Prosincové lyžování a vánoce 2012
V prosinci jako vždy odjela Martinova rodina lyžovat do Italských Dolomit. Přípravy na Štědrý den v Praze. Brňáci vyráběli pro členy rodiny trička.
Rekonstrukce Svinovských mostůRekonstrukce Svinovských mostů
Od počátku ledna do konce prosince byla prováděna rekonstrukce Svinovských mostů. Jako první byl opravován jižní most a od srpna most severní. V provozu byly náhradní zastávky městské dopravy a přístupové trasy k nim. 22. prosince 2012 byly mosty otevřeny pro dopravu v obou směrech. Definitivní dokončení je plánováno na první čtvrtletí roku 2013.

Vygenerováno 27. ledna 2013 v 7:15:08 programem Zoner Photo Studio 8
(c) 2005 ZONER software